Antispur Duo Forte: opinie 2017 o wkładce na ostrogę piętową

Antispur Duo Forte: opinie 2017

Cierpisz z powodu ostrogi piętowej? Jeśli sądzisz, że nie pozostaje Ci nic innego, jak przyzwyczaić się do codziennego bólu, będąc skazanym na życie z tą chorobą, to się mylisz!

Wyleczenie ostrogi piętowej jest możliwe, co podkreślają nie tylko czołowi polscy rehabilitanci, ale i opinie osób, które na zawsze pozbyły się tego problemu. Przedstawiamy Antispur Duo Forte – specjalny aparat korekcyjny, który już setkom chorych pomógł wyeliminować dolegliwości związane z ostrogą piętową. Dokładnie zbadaliśmy informacje na temat tego produktu i opinie lekarzy ortopedów – i musimy przyznać: to działa!

Ostroga piętowa jest problemem coraz częściej występującym w naszym społeczeństwie. Co ciekawe – wiele osób, które cierpi z powodu tego schorzenia, nawet nie wie, że przyczyną ich bólu jest właśnie ostroga! A symptomy są bardzo rozpoznawalne: tkliwy ból odczuwany w miejscu pięty podczas chodzenia. Jego powodem nie są – jak mogłaby na to wskazywać nieco niefortunna nazwa choroby – jakieś wypustki (ostrogi), których ucisk podczas chodzenia powodowałby silny dyskomfort. Źródłem bólu jest za to stan zapalny.

Zła diagnoza pojawiającego się bólu w okolicach pięty skutkuje zwykle nieodpowiednim leczeniem lub wręcz nieleczeniem procesów zapalnych, które rozprzestrzeniają się w zawrotnym tempie, potęgując dolegliwości. Tymczasem ból można szybko i skutecznie wyeliminować, stosując wkładki Antispur Duo Forte, najlepiej w połączeniu z kremem Cream Duo Forte, które razem tworzą zestaw Antispur Duo Forte.

Wkładki Antispur Duo Forte: efekty noszenia

Wkładki Antispur przynoszą znaczną ulgę w procesie leczenia ostrogi piętowej, wspomagając pracę mięśni, ścięgien i stawu. Stanowią one mechaniczne wsparcie dla pięty objętej stanem zapalnym, odciążając ją podczas chodzenia. Dzieje się to dzięki odpowiedniemu, anatomicznemu kształtowi wkładki, który sprawia, że stając na nodze, ciężar naszego ciała jest rozkładany na konkretne punkty na stopie, odciążając bolesne miejsce.

Wkładka amortyzuje również mikrowstrząsy odczuwane podczas chodzenia, które odpowiadając za ataki silnego, rwącego bólu podczas stąpania. Stosując stabilizator Antispur, wstrząsy są redukowane w znacznej ilości, szybko przynosząc ulgę zmęczonej stopie i umożliwiają swobodne poruszanie się.

Wkładka zbudowana jest ze specjalnych, oddychających materiałów, delikatnych dla skóry stóp. Wnętrze stabilizatora, wypełnione silikonem, z łatwością dopasowuje się do kształtu stopy, sprawiając, że chodzenie przestaje być bolesne.

Skuteczność Cream Duo Forte

Krem z zestawu Antispur Duo Forte przeznaczony jest do zewnętrznej pielęgnacji stóp w bolesnych miejscach. Pielęgnuje obolałą skórę, niwelując otarcia, urazy i odciski, które potęgują uczucie pieczenia i bólu. Krem zawiera witaminy A i E, które wykazują silne właściwości pielęgnacyjne, regeneracyjne i ujędrniające. Zawarta w kremie witamina B5 (D-panthenol) koi i wygładza skórę.

Zestaw Antispur Duo Forte przeznaczony jest dla osób cierpiących na ostrogę piętową o różnym nasileniu bólu. Zestaw przynosi znaczną poprawę stanu zdrowia zarówno u osób odczuwających dolegliwości jedynie podczas obciążania stopy podczas chodzenia, jak również u tych, które u których ból utrzymuje się przez cały czas.

Wkładki można używać do każdego rodzaju obuwia. Przez jej założeniem należy posmarować stopę kremem Antispur, zwłaszcza w miejscach, w których skóra jest szczególnie podrażniona i sucha. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia plam na ubraniu.

Opinie naukowe o działaniu Antispur Duo Forte

Skuteczność wkładek i kremu Antispur została gruntownie przebadana podczas testów klinicznych przez grupy badawcze z Australii i USA. Badaniom poddano łącznie 183 osoby uskarżające się na dolegliwości bólowe powodowane przez ostrogę piętową w różnym stadium rozwoju. Po miesiącu kuracji aż 97% badanych stwierdziło całkowitą lub znaczną redukcję dolegliwości. Co drugi badany określił, że w ogóle nie odczuwa już żadnego bólu już bez stosowania wkładek.

Preparat zyskał aprobatę środowiska naukowego, będąc szczególnie polecany przez fizjoterapeutów, na czele ze znaną rehabilitantką sportową ze Stanów Zjednoczonych – dr B. Wood.

Promocja cenowa – specjalnie dla naszych czytelników

Podzielając opinie ekspertów, przychylamy się do pozytywnej oceny zestawu rehabilitacyjnego Antispur Duo Forte. Jego skuteczność została dowiedziona na tyle, że udostępniamy Wam możliwość poddania się kuracji przeciw ostrodze piętowej także za pośrednictwem naszej strony. Mamy nadzieję, że leczenie będzie dla Was jeszcze bardziej dostępne za pomocą specjalnej zniżki, którą wynegocjowaliśmy dla Was z producentem preparatu.

Dodatkowo wymogliśmy na producencie gwarancję zwrotu pieniędzy – jeśli zestaw Antispur nie przyniesie w Waszym przypadku poprawy, możecie zwrócić go, odzyskując całą kwotę zakupu preparatu.

Zainteresowanych zachęcamy do skorzystania ze zniżki, klikając w przycisk poniżej:

antispur-duo-forte

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelniczek naszego portalu
Antispur Duo Forte w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

Do końca promocji pozostało:
[ ]

ODBIERZ RABAT -50%

 

slimbutter Ocena: ★★★★☆ 4.2 na podstawie 160 głosów
5 1

50 thoughts on “Antispur Duo Forte: opinie 2017 o wkładce na ostrogę piętową

  1. Mi nie pomogła całkowicie , ponieważ dalej czasami czuje ból. Ale i tak jestem zadowolona, bo jak dotychczas nie znalazalm żadnego tak skutecznego produktu. A uwierzcie, próbowałam już niemal wszystkiego.

    1. Zastanawiam się nad zakupem tych wkładek. Też już próbowałam wszystkiego, ale nic nie pomagało. Jeżeli te wkładki przyniosłyby mi choć trochę ulgi w codziennym życiu byłabym bardzo zadowolona

  2. Nigdy nie wierzyłam w takie produkty, dopóki nie przekonałam się o efektach na własnej skórze! Teraz polecam te wkładki każdej koleżance

  3. Krem fajnie się rozprowadza, a podkładki w ogóle w niczym nie przeszkadzają. Na dodatek pasują do wszystkicbh moich butów 🙂

  4. Od lat cierpiałem na ostrogę piętową. Myślałem, że nie ma już dla mnie ratunku. Na szczęście pojawiły się te wkładki na mojej drodze! 🙂

  5. Miałem spore problemy z bólem stopy w okolicach pięty. Lekarze nie potrafili nic z tym zrobić, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Kupiłem Antispur Duo Forte i pozbyłem się bólu raz na zawsze

  6. Miałem takie okropne bóle w nodze, ze myślałem że nie będę mógł chodzić.. A wystarczyło tylko kupić tą wkładkę i ból zmniknął

  7. Ten okropny ból w pięcie podczas chodzenia… Nie mogę się go pozbyć.. Myślicie, że ta wkładka Antispur Duo Forte na prawdę może mi pomóc?

  8. Gdyby nie ta wkładka nie wiem jak wyglądałoby moje życe… Ból doskwierał na każdym kroku. Na szcześćie wszystko się zmnieniło kiedy zacząłem używać tej wkładki 🙂

Dodaj komentarz