Świeca | Jinx Repellent Magic | Opinie, efekty, ulotka, działanie, rytuał

Świeca | Jinx Repellent Magic | Opinie, efekty, ulotka, działanie, rytuał

Jinx Repellent Magic – czy to naprawdę działa?
Ostatnio coraz większą popularność zdobywa świeca odwróconego działania. Przedmiot z pogranicza ezoteryki i magii. Producenci zapewniają, że wykonanie rytuału zapewnia trwałe szczęście i powodzenie w życiu. Wystarczy kupić, stosować się do wskazówek – i gotowe! Postanowiliśmy przetestować Jinx Repellent Magic i oto nasze wnioski.

Czym jest Jinx Repellent Magic?
„Sposobem na niepowodzenia, wszelkie problemy, słabą płynność finansową czy niezadowalające życie osobiste” – krzyczą wszystkie nagłówki. Jinx Repellent Magic ma być rozwiązaniem na każde zło, które pojawia się w życiu. Dwukolorowa świeca pozwala na odprawienie ezoterycznych rytuałów przyciągających szczęście, dobro i pozytywną energię. Zamówiliśmy produkt ze strony producenta i sprawdziliśmy, czy naprawdę działa.

Nasza paczka ze świecą
W krótkim czasie otrzymaliśmy paczkę od producenta. W zestawie znalazło się kilka przedmiotów. Najważniejszym z nich jest świeca odwróconego działania. Została wykonana z naturalnego wosku – białego i czarnego. Czarny ma za zadanie odpychać złe siły i przywracać równowagę. Biały natomiast – przyciągać powodzenie i przepływ dobrej energii. Knot świecy jest nasączony mieszanką ziół ważnych dla ezoteryki (korzeń mandragory, berberys, rzepik i szałwia). Do zestawu dołączono również zaklęcie oczyszczające oraz poradnik o magii ochronnej.

Odprawienie rytuału Jinx Repellent Magic
Tak, jak polecono w instrukcji – oczyściliśmy przestrzeń z urządzeń elektrycznych i innych rozpraszaczy. Do spodka naleliśmy wodę i razem ze świecą (na lustrzanej podstawce) postawiliśmy go na podłodze. Następnie przeszliśmy do wyciszenia się i odpalenia świecy. Trzykrotnie wypowiedzieliśmy zaklęcie. Ręce trzymaliśmy nad świecą, by później dotknąć ciepłymi dłońmi twarzy. Poczekaliśmy do wypalenia się całej czarnej części i zgasiliśmy świecę wodą ze spodka.

Po zakończonym rytuale – nasze odczucia
Podczas całości rytuału czuliśmy spokój, oczyszczenie i jasność myśli. Tak jakby przepływało przez nas czyste światło. Uciekające gdzieś myśli nagle zaczęły się układać. Wszystkie pomysły, na które patrzeliśmy zawsze z nutą niepokoju – okazywały się mieć duży potencjał na sukces. I pojawiły się raczej podniecenie i chęć działania niż zaniepokojenie. W dużej mierze to wynik pewnego rodzaju medytacji. Zatrzymania się i uspokojenia – na co zwykle czasu nie mamy. Niemniej, taki stan utrzymywał się u nas jeszcze przez kilka godzin po zakończeniu rytuału. Każde z nas wróciło do swoich zajęć i powoli zapominaliśmy o rytuale. W końcu nagle nie spadła na nas fortuna, wielka miłość i wymarzona kariera.

Na efekty działania świecy nie trzeba było jednak długo czekać. Po dwóch tygodniach jeden z nas dostał awans i podwyżkę. Nie byłoby w tym nic magicznego, gdyby nie to, że zabiegał o nią już od roku i zawsze spotykał się z odmowami. Natomiast kilka dni później nasza koleżanka dostała w spadku działkę pod miastem – po krewnym, którego nawet nie znała. Zawsze marzyło jej się mieć taką spokojną ostoję i temu celowi zatytułowała rytuał. Ja natomiast – wygrałem na loterii samochód. Poza tym, że musiałem zapłacić podatek – na który poszły moje oszczędności – wzbogaciłem się w znacznym stopniu i poprawiła się jakość mojego życia.

Może nie jest to wynik działania świecy. Dziwnym zbiegiem okoliczności spełniło się to wszystko, o co prosiliśmy podczas wykonywaniu rytuału. Nasze życia uległy (prawdopodobnie dzięki temu) znacznej poprawie. Cały czas jakby utrzymywała się nad nami jasna aura i pozytywna energia. Wciąż czujemy się zmotywowani i pełni siły do działania. Wszystko układa się nad wyraz pomyślnie. Do tej pory nie wiemy, czy to zasługa Jinx Repellent Magic. Niemniej, jakbyśmy mieli jeszcze raz kupić świecę – zrobilibyśmy to bez wahania. Zainwestowaliśmy niewiele, bo 137zł. W kontekście tego, co zyskaliśmy – to grosze. Naszym zdaniem: lepiej spróbować i się zawieść niż nie spróbować i żałować.
Jinx-Repellent-opinie_Jinx-Repellent-komentarze_Jinx-Repellent-cena_Jinx-Repellent-promocja_Jinx-Repellent-oficjalny-sklep_Jinx-Repellent_oczyszczenie

The Jinx Repellent Magic

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelniczek naszego portalu
Jinx Repellent Magic w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

Do końca promocji pozostało:
[ ]

ODBIERZ RABAT -54%

 

Jinx Repellent Magic Ocena: ☆☆☆☆☆ 0 na podstawie 0 głosów
5 1

19 thoughts on “Świeca | Jinx Repellent Magic | Opinie, efekty, ulotka, działanie, rytuał

 1. Jak można wierzyć w takie ezoteryczne barachło? Przecież to tylko świeczka – nic więcej. Już lepiej sobie tarota postawić. Taniej wyjdzie.

  1. Totalnie się nie zgadzam. W końcu coś w tym świecie jest magicznego, nienamacalnego. A dlaczego nie spróbować, jeżeli ludzie dzięki niej odnoszą sukcesy?

    1. Okej, skoro sprzedażowe gadanie, to czemu udało mi się znaleźć trzy razy lepiej płatną pracę po wykonaniu rytuału? Ja tam wierzę w działanie i polecam. Powiem więcej, nic się nie traci – dużo więcej pieniędzy wydajemy na poradniki, których i tak nie chce nam się czytać 🙂 A nawet jeśli świeca ma nie pomóc (w co wątpię) – to rytuał daje cudowne odprężenie. Chociażby dlatego warto.

 2. – Jakoś nie ufam w tę ezoterykę i białą magię. Oczywiście, ciekawi mnie skuteczność Jinx. Wszyscy moi znajomi oszaleli i na potęgę kupują „świecę odwróconego działania”. Straszna moda, ale czy naprawdę działa?

  1. Sama nie spróbujesz, to nie uwierzysz. Właściwie, co tu dużo mówić, ze wszystkim tak jest. Chcesz się o czymś przekonać – testuj na sobie. Chyba, że w ciemno ufasz ludziom, ale z tym to też różnie… Ja na przykład z decyzją o kupnie świecy nosiłem się miesiąc. Głównie dlatego, że żona non stop mnie wyśmiewała. A po rytuale już przestała ze mnie szydzić, bo trafiliśmy sporą sumę w lotto. I jej jest teraz głupio 🙂 Może przypadek, ale ja wierzę, że nawet jeśli nie biała magia – to samo wykonanie rytuału zmienia myślenie i naprawdę przyciąga szczęście.

 3. – W moim domu Jinx zagościł 2 tygodnie temu. Wtedy też przeprowadziłem rytuał. Od tego czasu czuję się pełen energii i chęci do działania. W pracy wszystko mi wychodzi, jestem pewny siebie i ukierunkowany na cel. Moja kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Już podsłuchałem przebąkiwań o awansie. 147 zł? Przecież to nic w porównaniu do korzyści niematerialnych!

 4. Mam podobne zdanie. W końcu to nie są mega duże pieniądze. A we wszystkim jest jakaś doza ryzyka. Jeśli nie fortuna dzięki świecy, to przynajmniej świetna zabawa i pozytywne myślenie. No i żadnych skutków ubocznych, w końcu to biała magia 🙂

 5. Jak zobaczyłam reklamę Jinx, to oczywiście – zaczęłam się z tego śmiać. No bo jak jakaś świeca i rytuał mają dać efekty? Później sporo szukałam w sieci na ten temat, bo przecież ezoteryka jest mega ciekawa. I jakie było moje zdziwienie, kiedy serio widzę, że świeca działa! Nawet tutaj widać, ilu ludziom udało się wyjść z przegrywu dzięki rytuałowi. Ja tam bym się nie wahała – serio, to tylko drobny jednorazowy hajs, a można zyskać cudowne życie. (Ja już czekam na swoją!)

 6. U mnie po rytuale nie stało się początkowo nic specjalnego. Oczywiście czuje się te super ciepłą jasną energię. I tak byłam mega zadowolona, bo dało mi to mega dużo siły do działania. W momencie, gdy już nic się nie powinno stać – bach, okazało się, że mój chłopak mi się oświadczył po 7 latach związku. Totalnie się tego nie spodziewałam, myślałam, że nigdy ślubu nie weźmiemy, bo on się do tego nigdy nie wyrywał. A teraz? Za 2 miesiące bierzemy ślub! Mówcie sobie co chcecie, ale ja wierzę w Jinx.

  1. Zamiast tak podważać, to lepiej kup i przetestuj. Mi od momentu rytuału wiedzie się wspaniale. Dawniej ledwo co wiązaliśmy z mężem koniec z końcem. Teraz z miesiąca na miesiąc udaje nam się odłożyć pieniądze na wycieczkę i remont. Naprawdę super sprawa. Nigdy nie trzymały się nas te pieniążki, a teraz mamy ich aż za dużo 🙂

 7. Moim zdaniem to super środek na niepowodzenie. Nie powiem, żebym był człowiekiem fatalnym, ale wszystko jakoś u mnie zawsze było takie nijakie. Bez ekscytacji, do przodu, bez zmian. Chciało się zawsze tych emocji i energii. Więc poczytałem o ezoteryce i białej magii, i tu pojawił się Jinx. Kupiłem w ciemno. I nie żałuję. Pierwszy raz w życiu zakochałem się szalenie i to z wzajemnością. Czuję się jakbym miał być wiecznie młody. Jestem mega szczęśliwy. Czy to zasługa Jinx czy zbiegu okoliczności? Ja znam odpowiedź 🙂

 8. Cudowna świeczka, pięknie pachnie i świetnie wygląda. Już to poprawia jakość życia 🙂 No ale do rzeczy, odbyłam ten rytuał i – obiecuję – czułam jakby przechodziło przeze mnie światło. Fantastyczne uczucie. A kilka kolejnych dni to było coś niewiarygodnego. Same zielone fale na ulicy, w pracy – same pochwały, dzieci nie marudziły, mąż zakochany jak przed ślubem… Moje życie toczyło się jak w filmie. Wrażenia i ekscytacja nieco osłabły, ale wciąż czuję nad sobą jasną aurę i sprzyjające szczęście.

Dodaj komentarz